Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıkan en makro oranda ilaç bâtınerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu makro adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzlükı büyültmek talip Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun vukuf kepezarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle durmak istemeyen mebdearı anlamında ülkesini ötümlü temaşa eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent mebdevuruları ile de meşhurdur. 143 sayı mebdevurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel vüruten vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında daha çok essah bir kompetan olmasıyla beraberinde kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda makro bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında görev edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı edinmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise kamu beyninde en çok patent mebdevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Kayırıcıı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sebebiyle filinta maslahatlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse da katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde edinmek üzere sağaltma yönünde vüruttirdiği daşkeleri keşfederek insaniyet tarihine makro bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese de bazı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yaymak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha kuvvetlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (yer el) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede izinı alınmıştır. Birlik çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birkötü şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda görev almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis Yaversıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca daşkenin yanında insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta yerıkların geçmesi bâtınin makul bir hengâmı beklesek da bazıları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de bâtınerisinden hafif bir halde sağaltma edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. Başkaca eşeysel maslahatlev bozukluğunu da sağaltma kılmak bâtınin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış coşkunluke karşı dirençli ve kuvvetlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent mebdevurularının 2000 adetine yaklaşanın pay sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı maslahatleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her hengâm kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri aile istirahatlarine verilen mütebaki cihan toplumlarında birkötü alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü bildirme eden Spektral Holding Dümen Yerleşmiş Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine gestaltlabilecek en rast katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine makro miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna model çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da makro vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu orantığıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde görev düzlük başka ilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok makro bir oranda farmasötik daşatır patentinin pay sahibi olması ve mebdevurusunu ilk karşılayıcı zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın zemin fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni düzlükında çkızılışmalarını ötümlü vâsileterek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birkötü kat Türkiye Senenin Bilgi Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil vatan dışında şu demek oluyor ki kürevi anlamda da birkötü ödülleri alarak bulduğu farklı çareların kontralığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile beraberinde filinta maslahatlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birkötü farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken model faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda görev düzlük bir zer sahası ile beraberinde mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit boy bos veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı eroin ruhsatları ile sağlamlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak maslahattiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.deniz ve 18.06.2020 eser zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası edinmek üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada inançlerine görev maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye makro katılmış boy bos mizan potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise saf malzeme gestaltsındaki abesluklar sebebiyle mürtefi derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunma planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine şık rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada görev düzlük ayrıntılara bakılırsa antrparantez, TBY Holding sabık ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar