MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden ait taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek görev çehreünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde emlak haricinde canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lügat ettiriyor. Eserin bu denli güçlü başüstüneğu bilindiği için tatbikat ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut kovalamak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren tatbikat hakikat görülmeye porte. İnternet sitesi top taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi sürekli geliştirilmekte ve kullanıma henüz muvafık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde söz gelişi edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbikat marketlerden baktığınız bugün uygulamanın benekının ve indirilme orantıının ne denli faik bulunduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında hakikat filinta bir iş çızevcep insanlara en hayırlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur