ucbasaktarim.com: Çift Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçkelleak Ekincilik, kültür makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri için ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine munis olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Elverişli cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz zeminını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel kültür hayata geçirmeye kelleladı ancak günümüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını zıtlayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve kültür sektörünün tedricen çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Teknoloji ile omuz omuza gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece kültür sektörü değil, ülkenin dış satım hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçkelleak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devim bilimi ve ferlü in deposuna ehil olan Üçkelleak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış ayar sağlayıcı Üçkelleak Ekincilik; hummalı Ar-Ge çalışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını temelli yükseltmektedir. Mütemadi inkişaf ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçkelleak Ekincilik ürünlerinin hem il ortamında hem de il haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçkelleak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin munis ve tartılı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi kifayetli ve sevap bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile yararsız basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha az efor kullanma ederek çok daha katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok daha katkısızlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha zait semere ve göveri elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimli bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mehabetli ihtiyaçları olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimli gerilar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Ekincilik olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden giymek ve muntazır bir damperli kamyona evet da belirtik bir trap haksına geçmek için geniş olarak kullanılır. Arka yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Arka yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden giymek için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı kabilinden alanlara geçmek için yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir rabıtalantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değiştirilebilir ve birhayli babaşmanla da hoşgörülületilebilir. Ana daşenler alelumum hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakarak nispeten bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler için yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem de kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Ekincilik’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması işlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkelleak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği devir efsaneviın mazotü ve etinden verim alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları tek seferde alabilir ve daha iyi beslenebilir. Yem karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek daha iyi beslenmesine böylelikle daha zait verim almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yem Kompozit Makinaları da Üçkelleak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabilinden en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı kibar ve verimli bir zirai üretim için mehabetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı için önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha iyi durumlara gelmesi için zirai dış satım noktasında Üçkelleak Ekincilik olarak tüm çalışanlamış olurımızın yardımsıyla omuz omuza
Üçkelleak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya kaynak için: https://ucbasaktarim.com/